Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Робочий візит голови облдержадміністрації Сергія Борзова

Сьогодні на Липовеччині перебував із робочим візитом голова облдержадміністрації Сергій Борзов . Спільно із керівниками району та гостями із області спочатку відвідав Липовецьку опорну ЗОШ 1-3 ст. №2. Ця школа найбільша за кількістю учнів. На її території нещодавно збудовано спортивний майданчик із штучним покриттям ( один із перших в районі). Забезпечена новими шкільними меблями, мультимедійними дошками, придбано математичний клас, виготовлено проектну документацію на ремонт харчоблоку. Разом з тим, приміщення школи старе і потребує ремонту. В даний час на порядку денному гостро стоїть питання перекриття даху на приміщенні. Виготовлено проектно-кошторисну документацію на заміну покрівлі із встановленням енергозберігаючих батарей. Проект подавався на розгляд до державного фонду регіонального розвитку, оскільки потребує значних бюджетних коштів.
Поряд з цим, є питання, які можна і потрібно вирішувати без затрат бюджетних коштів самим на місці. Це звичайні буденні справи-періодичне обкошування футбольного поля; вивезення комунальною службою скошеного бур»яну, приведення в належний санітарний стан будівель, розташованих на землі, що належить школі, та прилеглих до них територій , зокрема встановлення урн для сміття на тренажерному майданчику та інше. Неприглядно виглядав у цій ситуації завідувач господарством школи Геннадій Ханас, який у всіх бідах чомусь звинувачував владу.
Опісля знайомства із опорною школою, голова облдержадміністрації провів прийом громадян у районному будинку культури. Чимало питань порушили перед головою облдержадміністрації липовчани, це будівництво тротуарів по вулиці Замковій, реабілітація учасників бойових дій в АТО, ремонт обох мостів розташованих на дорозі державного значення , децентралізація в районі, повноваження старост, ліцензування об"єктів, земле- та водокористування, використання надр та зарезервованих депутатами коштів на боротьбу з пандемією, надходження до бюджету, сплата податків підприємцями, використання спецавтомобілів для медичного обслуговування населення, надання медичних послуг і подальша доля районної лікарні та чимало інших.
Дехто прийшов на зустріч із конкретними питаннями чи проблемами в надії на допомогу щодо їх вирішення, дехто просто познайомитись із керівниками області. Усі отримали кваліфіковані та вичерпні відповіді, ознайомилися із варіантами вирішення питань, що хвилюють. Сергій Борзов узяв звернення громадян щодо будівництва тротуарів на контроль. Дав доручення керівникам департаментів та управлінь щодо вирішення окремих питань липовчан.
Повернутись