Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Робочий візит на Липовеччину заступника голови обласної ради Михайла Кременюка

Сьогодні, 8 листопада, з робочим візитом на Липовеччину завітав заступник голови Вінницької обласної ради Михайло Кременюк. Спільно з головою Липовецької районної ради Юрієм Науменком він провів прийом громадян.

Із своїми проблемами та наболілими запитаннями до Михайла Володимировича звернулись громадяни Липовця, зокрема, ті, що мають важкі захворювання чи проходять реабілітацію після операцій і потребують матеріальної допомоги на лікування. Михайло Кременюк пообіцяв посприяти у виділенні коштів на допомогу для хворих із депутатського Фонду обласної ради.

 Державний службовець на пенсії Тамара Петрівна Козак прийшла на прийом із проханням підготувати звернення до Верховної Ради України щодо внесення змін до Закону України про перерахунок пенсій державним службовцям.

Голова громадської організації «Спілка учасників АТО у Липовецькому районі» Юрій Яремчук  з’ясовував  питання щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО та цікавився станом  боротьби з корупцією в області.

На прийом також прийшла делегація з депутатів Богданівської сільської ради, які обговорювали із заступником перспективи об’єднання для їхньої територіальної громади та проблеми сьогодення.

Завершивши прийом громадян, заступник голови обласної ради Михайло Кременюк та голова районної ради Юрій Науменко поцікавилися станом справ у Липовецькій обласній лікарні відновного лікування дітей. Головний лікар закладу Людмила Стецюк показала гостям повністю усі приміщення закладу, в яких проходять лікування, реабілітацію та проживають пацієнти, зокрема і відкритий у цьому році новий басейн.

 У Липовецькій загальноосвітній школі №2 поважних гостей зустрів директор Дмитро Черепашук,  який обговорив питання опалення приміщень школи, продемонстрував нові меблі для школярів,  котрі були отримані завдяки сприянню народного депутата України Руслана Демчака, та провів екскурсію у приміщенні школи для початкових класів.

Усі звернення та прохання громадян будуть додатково вивчатися та вирішуватися згідно з конкретними термінами, їх взято на контроль особисто заступником голови обласної ради Михайлом Кременюком. 

Повернутись