Робота мобільної групи у Зозівській територіальній громаді

Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Нещодавно, представники комунального закладу "Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді", спільно з працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації; Липовецького відділення поліції; Липовецького районного сектору філії ДУ «Центр пробації»; Липовецького бюро правової допомоги здійснили виїзд у Зозівську територіальну громаду, де були відвідані сім’ї, що перебувають у складних життєвих обставинах, сім’ї під соціальним супроводом та сім’ї у яких нещодавно з’явились малюки. Перевірено житлово-побутові умови проживання, сімей у СЖО, наявність одягу для дітей згідно сезону та розміру, та продуктів харчування. Проведено заходи з метою попередження сімейного неблагополуччя, налагодження міжособистісних взаємовідносин, попередження будь-яких проявів насилля, формування усвідомленого та відповідального батьківства. В ході соціальної роботи здійснено перевірку раціонального використання коштів одноразової допомоги при народженні дитини. Фактів нецільового використання коштів допомоги при народженні дитини не виявлено.