Робота в Брицькій територіальній громаді

Днями, фахівцями комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» спільно з секретарем Брицької сільської ради – Дячук Л.І., старшим інспектором поліції Липовецького ВП Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області – Ковалінським К.П.  відвідані сім'ї, які перебувають в складних життєвих обставинах. Під час відвідування з членами вище зазначених сімей, проведено профілактичні бесіди щодо відповідального батьківства, ведення здорового способу життя, забезпечення задовільних умов проживання дітей, отримання дітьми повноцінного харчування, попередження конфліктних ситуацій в родині.

Також були відвідані сім’ї учасників АТО та сім’ї, які отримують одноразову допомогу при народженні дитини.

Робота в даному напрямку триває!