Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Родини без насильства

06 липня працівниками комунального закладу Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  проведено тренінг на тему: «Родини без насильства».Захід був організований для жінок, сім’ї яких опинились у складних життєвих обставинах. Метою нашого тренінгу було попередження насильства в сім'ї, профілактика та запобігання жорстокому поводженню з дітьми, усвідомлення відповідальності батьків за виховання дітей щодо жорстокого ставлення до оточуючого світу, створення доброзичливої та відвертої атмосфери в групі.

Психологом центру Оленою Євич   учасникам тренінгу були запропоновані психологічні вправи, серед яких вправа «Це моя дитина». До дошки прикріплений ватман, батькам заздалегідь підготовлені смайлики, на яких потрібно записати 5 позитивних характеристик  своєї дитини. Кожна з мам із задоволенням розповідала про свою дитину, ділилась її маленькими досягненнями. Наступна вправа - «Обличчя».Присутнім були показані картинки з емоціями позитивними та негативними, відбулось їх обговорення. Коли відбувається насильство, не важливо яке- чи психологічне, чи фізичне, діти страждають, і емоції на їхніх обличчях це зовсім не усмішки.
Наші діти - це наша гордість, опора, підтримка, наше майбутнє. Тому хочеться щоб наші матері розуміли це і, якомога частіше, робили вчинки у своєму подальшому житті керуючись однією думкою - діти - це наш скарб, і вони мають вирости гідними громадянами нашої держави!
Повернутись