Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Росошани вшанували Героя

Сьогодні росошани вшанували пам`ять   випускника Росошанської середньої школи, учасника АТО, Сергія Шевчука , який героїчно загинув 25 серпня 2014 року, захищаючи територіальну цілісність України. Загиблий військовослужбовець служив і загинув виконуючи бойове завдання в районі населених пунктів Костянтинівка, Авдіївка (аеропорт)  Донецької області.

Захід відбувся за участі першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів та заступника голови районної ради Руслана Танасюка, директора школи Віктора Дорошенка, сільського голови Володимира Сличука, родичів, односельців.

Героїзм Сергія Шевчука, земляка, вчитиме майбутні покоління школярів таким  надскладним людським чеснотам як гідність, повага, любов і вірність обов"язку.

Пам’ять героя вшанували  хвилиною мовчання та поклали  квіти до меморіальних дошок, встановлених на будівлі навчального закладу та меморіалі слави.

Липовеччина завжди пам’ятатиме свого земляка, який віддав своє життя, захищаючи незалежність і  цілісність України.

Сьогодні багато земляків бере участь  у   війні  на Сході нашої держави, яка забрала не одне життя  воїнів, які не вагаючись стали на захист рідної Батьківщини. Життя Сергія Шевчука завжди буде прикладом для односельців, бо вдивляючись в обличчя загиблого Героя, усвідомлюємо, що Україна втратила одного з найкращих, найсміливіших, найдостойніших синів.

Сергій загинув,  захищаючи свою землю, світла пам’ять про Героя – назавжди залишиться в наших серцях.

Повернутись