Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Розглядали питання регулювання земельних відносин

Постійна комісія районної ради

з питань регулювання земельних відносин, охорони природи та з питань агропромислового комплексу, яку очолює Віктор Бичков, розглянула наступні питання, включені до порядку денного 22 сесії районної ради 7 скликання:

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр.Черепашинської Юлії   Іванівни, для ведення особистого селянського господарства на території Приборівської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

2. Про затвердження технічноїдокументації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка перебуває в оренді у товариства з обмеженою відповідальністю "Послуга ЛТД" та знаходиться за межами населеного пункту на території Трощанської сільської ради Липовецького районуВінницькоїобласті.        

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Расновському Василю Филимоновичу для ведення фермерського господарства на території Скитківської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається  в оренду товариству з обмеженою відповідальністю спільного українсько-німецького підприємства "Соняшний двір" для іншого сільськогосподарського призначення на території Сиваковецької сільської ради Липовецького району Вінницької області.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки  земельної ділянки , що перебуває в оренді ПСП «Фортуна»для рибогосподарських потреб на території Брицької сільради.

Із зазначених питань інформував Олег Маслич, головний спеціаліст відділу у Липовецькому районі міжрайонного управління у Калинівському та Липовецькому районах Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.

На засіданні були присутні завчасно повідомлені заявники, орендарі земельних ділянок, та сільські голови територіальних громад на територіях яких вони перебувають . В роботі комісії взяв участь і вів засідання заступник голови районної ради Руслан Танасюк.

Розглянуті  проекти рішень вирішено винести на розгляд чергової сесії районної ради.

Повернутись