Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Розглянуто питання на засіданні постійних комісій районної ради

У актовій залі районної ради за головування заступника голови районної ради Руслана Танасюка пройшло спільне засідання постійних комісій районної ради, на яких обговорено питання, що вносяться на розгляд 5 сесії 7 скликання. Розглянуто 18 питань порядку денного .У засіданні взяли участь 21 депутат районної ради. Начальники управлінь та відділів, які ініціювали розгляд Програм та інших питань, орендарі земельних ділянок були запрошені на засідання. Депутати розглянули проекти Програм:

- реформування та розвитку ЖКГ;

- реформування системи надання адміністративних послуг;

- профілактики та боротьби із захворюванням на сказ ;

- розвитку культури та духовного відродження ,

- надання безоплатної правової допомоги населенню району ;

- використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення угідь та охорони земель;

Окрім того, розглянуто питання про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, внесено зміни до рішення попередніх сесій щодо затвердження Стратегії розвитку району до 2020 року, про звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг, про затвердження договорів оренди приміщень ,про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад району Липовецької центральної районної лікарні, про виключення з облікових даних селища Тельмана Скитківської сільської ради та інші. В обговоренні питань взяли участь Віктор Бичков, голова постійної комісії із питань регулювання земельних ресурсів, Петро Прокопчук, голова комісії з питань освіти, культури, духовного відродження…, Микола Дзюба, Віктор Степанко, Юрій Яремчук. Обговорено питання передачі автобуса відділу освіти райдержадміністрації.

Питання щодо затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік та затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації будуть розглянуті завтра, 16.03.2016 о 10 год. на засіданні бюджетної постійної комісії. 

Повернутись