Розглянуто звернення мешканців Зозівської територіальної громади стосовно користування водогоном

У присутності Зозівського сільського голови Олександра Мельничука розглянуто звернення мешканців Зозівської територіальної громади стосовно користування водогоном. Комісія в складі начальника відділу містобудування та архітектури Тамари Грицай, завідувача юридичним сектором апарату райдержадміністрації Аліни Кобзар, начальника відділу юридичної, кадрової роботи та питань комунальної власності районної ради Алли Коцюбняк, очолювана першим заступником голови РДА Ольгою Дмитрів, на місці з'ясувала виставлені у зверненні претензії. В свій час мешканці будинку №1 по вул. Соборній за власні кошти спорудили водогін  від шкільної водонапірної башти. Згодом такий же водогін і на тих самих умовах збудували мешканці буд. №8, 12, 13А, будинків з провулку Шевченка, Оплачували послуги водокористувачі без порушень термінів. У липні 2018 року місцевою владою за підтримки народного депутата Руслана Демчака був споруджений водогін по вул. Яркіна та частині Соборної  із підключенням до шкільної водонапірної башти. Виникли питання щодо оплати послуг першими водокористувачами.  Комісія вивчила дане питання і надала компетентну відповідь заявникам щодо порушених питань. Обидві сторони залишились задоволені.