Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Розглянуто звернення

На засіданні обласної комісії, яку очолив директор департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Федорович Ткачук, було розглянуто звернення голови фермерського сільського господарства "Овочі Поділля" Леоніда Балацького.

Фермерське господарство засноване у 2008 році, на ньому створено 6 робочих місць, у минулому 2017 році сплачено 186 тис. грн. податків, Разом з тим, господарство надає спонсорську допомогу Росошанській та Скитківській територіальним громадам.

У зв`язку із тим, що не проведено розпаювання майна в натурі , СГ " Овочі Поділля" не може в подальшому вести господарську діяльність на вказаних землях. У зв`язку із цим голова ФГ звернувся за допомогою у сприянні вирішення цього питання.
 
На засідання комісії були запрошені Голова Росошанської ОТГ Володимир Сличук та голова спілки власників земельних і майнових паїв Леонід Шелевей. Комісія заслухала їх точку зору з цього питання та прийшла до спільного висновку. 
Заявнику рекомендовано звернутись до власників паїв із проханням викупу сертифікатів майнових паїв  і,при позитивному вирішенні питання, продовжити продуктивну діяльність ФГ "Овочі Поділля" .
Повернутись