Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Розпочався відкритий кубок Липовецького району з рукопашного бою

Розпочався відкритий кубок Липовецького району з рукопашного бою "ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!", приурочений пам"яті загиблих в АТО та Дню захисника України, який проходитьна базі Липовецької ЗОШ 1-3 ст.№2.

У відкритті заходу взяли участь учасники бойових дій в АТО . До участі у змаганнях зареєструвались 7 команд, зокрема, з Теплика, Крижополя, Калинівки, Липовця та Волині. Головний суддя змагань Василь Авраменко запросив на татамі учасників кубку. Гостинно зустріли команди на Липовецькій землі дівчатка Липовецької ЗОШ ім. Липківського №1, вручивши гостям духмяні короваї на вишитих рушниках. Далі заступник директора школи Світлана Мельник поїменно назвала загиблих за єдність України в зоні АТО в ім"я справедливості, в ім"я миру, наших земляків Сергія Шевчука, Володимира Полупанова, Романа Грушка, Руслана Заєць, Олега Грабчака , і всі вшанували їх пам"ять хвилиною мовчання...

Далі учасників змагань привітали перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та заступник голови ради Руслан Танасюк. Вони зазначили, що Україна - в надійних руках! Бо нинішнє покоління це покоління патріотичних, розумних, цілеспрямрваних дітей, які з гідністю несуть звання українця, люблять свою Україну і готові її захищати. Щиро привітав дітей голова районної Спілки ветеранів АТО Юрій Яремчук. Він побажав дітям впевненості в собі, досягнення поставлених цілей та мирного неба над головою. Присутній на заході настоятель церкви

Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ

о.Василь Комарницький благословив спортсменів на чесну спортивну боротьбу, згадавши приказку античної Греції " В здоровому тілі-здоровий дух" і , окропивши їх свяченою водою, побажав гарних результатів.

Перед учасниками змагань виступив із авторською піснею про війну, яка забирає життя молодих людей, про сльози матері наш естрадний співак Ярослав Пшиворський.

Головний суддя дав команду "Рівняння на прапор!" і всі учасники повернулись обличчям до синьо-жовтого прапора України , поклавши руку на серце, виконали Гімн України. Далі Головний суддя відкритого кубку Василь Авраменко представив суддівську колегію і попередив усіх учасників, що далі все залежить від власних сил, уміння , навичок та волі кожного до перемоги. Він побажав дітям чесних боїв і справедливих перемог! Дух суперництва учасників прийшли підтримати учасники бойових дій в АТО Андрій Григорук, Юрій Яремчук, Віктор Дмитрів, Олександр Желіхівський, Михайло Бугера, разом з ними ОЛена Полупанова із синочками.

Медичний супровід змагань здійснював лікар - травматолог Липовецької ЦРЛ В .Яблонський

Липовчани СЛІДКУВАЛИ ЗА НОВИНАМИ З ТАТАМІ

Повернутись