Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Руслан Демчак завітав на ювілей до Росошанської ОТГ

Вже стало традицією, що на Свято Знань з нагоди початку нового навчального року в районну територіальну громаду приїздить наш земляк, народний депутат Руслан Демчак. Цьогоріч він завітав на ювілей до Росошанської об"єднаної територіальної громади, росошани відзначали 50 річчя загальноосвітньої школи. Як пише у ФБ росошанка Леся Кузнєцова "Зі стін школи вийшли сотні талановитих випускників, які, можливо, не всі стали дуже відомими, але немає сумніву в тому, що вихованці школи понесли у світ зерна любові до всього рідного, вони добрими справами прославляють школу й село на теренах країни й зарубіжжя. Школа – це не тільки стіни, насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це ті педагоги, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, й ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони в пам’яті учнів та колег, і вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки. Праця кожного з них – це золоті сторінки історії школи. "
Так співпало , що у цей день святкували свій День народження директор школи Віктор Дорошенко та колишня учителька Олена Степанівна Кошалко . Усі іменинники приймали щирі вітання з побажаннями миру, добра, родинного затишку та життєвих гараздів.
Перед громадою виступив її очільник Володимир Сличук. Він привітав мешканців , педагогічний колектив із ювілеєм школи, Святом першого дзвоника і зазначив , що День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Це свято тих, хто вперше у житті переступає сьогодні поріг школи і тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми , онуками, і тих , хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець. Далі голова територіальної громади надав слово народному депутатові Руслану Демчаку. Він у Росошанській територіальній громаді частий гість, за його сприяння проведено капітальний ремонт дорожного покриття по вул. Шкільна, що веде до школи, капітальний ремонт сільського будинку культури ( утеплення, заміна вікон і дверей, фасадні роботи) та чимало інших заходів із стратегії розвитку громади. ВІтаючи усіх зі святом, 
Руслан Демчак наголосив, що основна мета освітньої реформи – навчити дітей вчитися, здобувати нові міцні знання, мислити творчо та нестандартно, а непросто завчати шкільний матеріал. У програмі для першокласників, передбачено більше практичних завдань, аніж теорії, усі заняття будуть організовані у цікавій ігровій формі. До того ж, діти будуть займатися у класах з новою технікою. Тому саме від педагогів, насамперед, залежить успіх реалізації реформи початкової школи .
Руслан Євгенович привітав освітян з початком нового навчального року, подякував за відданість справі навчання та виховання дітей та побажав успіхів, високих досягнень і блискучих перемог.
У цей день іменинники свята, 22 першокласники, отримали від депутата в подарунок дитячу мрію-планшети.

З вітальним словом до росошан звернулась перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів 
Водночас висловила вдячність педагогам за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме вчителі сприяють формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави. Росошанська школа виховала і відкрила дорогу в світ багатьом гарним, працьовитим людям, якими зараз гордиться район. Це військові, лікарі, артисти, аграрії, педагоги, підприємці, представники інших професій-всі вони вносять свою часточку у будівництво нової України. Серед героїв, які віддали своє життя за єдність і цілісність України, випускник цієї школи Сергій Іванович Шевчук, який геройськи загинув у боях під Амвросіівкою на сході України.

Українська нація найосвіченіша. Українці завжди мали і будуть мати відмінні школи і зараз метою держави є підняття їх на вищий рівень.

У ювілейному святі взяли участь колишні випускники цієї школи: Віктор Бичков - директор Війтовецької філії ПРАТ "Зернопродукт МХП" , Сергій Юрченко-співак Київської філармонії, Олександр Брицький -директор ТОВ "Кряж", Іван Бондар-уповноважений Росошанського відділку ПРАТ "Зернопродукт", Любов та Леонід Шумники-місцеві підприємці, шкільна родина, односельчани. Звичайно , що на свято йдуть з подарунками, ось і школа отримала масу подарунків: від районної влади, випускників, підприємців, генерального директора ПРАТ "Зернопродукт" В. Онуки, ПП Петра Юрченка "Будівельний зв"язок", підприємців та ряду інших керівників.

 

Повернутись