Ряди ЗСУ поповнились липовчанами

Сьогодні в Липовецькому районному військовому комісаріаті відбулися проводи призовників осіннього призову 2019 року на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Дана подія - завжди хвилююча і для батьків, і для дітей , а у керівництва району викликає почуття гордості за хлопців, які виявили бажання йти до війська.

У світлиці райвійськомату зібралися батьки, родичі, дівчата та друзі тих, хто виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої України.
Зі словами вітання і найкращими побажаннями перед новобранцями виступили перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Дмитрів та заступник голови районної ради Руслан Танасюк, які побажали юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому.

-Перед вами нелегке випробування, але саме армія допоможе вам зміцнити свій дух , загартувати тіло, відчути що таке справжня армійська дружба. Це перше найважче випробування у вашому житті. Нехай той час, який ви проведете на службі, пройде для вас із користю! Бажаємо, щоб ви неодмінно збагатились новими знаннями і новими друзями, розширили свій кругозір,- зазначили керівники.

До молодого поповнення українського війська із Липовця, Старої Прилуки, Соболівки, Коханівки, Іваньки, Щасливої з побажаннями справжньої дружби і легкої служби звернувся районний військовий комісар, підполковник Віктор Чуба , який не на словах знає, що таке виконувати свій військовий обов’язок.Він зазначив, що сьогодні до лав ЗСУ йдуть найкращі призовники з нашого району, вони стануть надійною зміною своїх попередників. Інструктаж із новобранцями щодо поведінки в дорозі та на прийомному пункті провів заступник військового Олександр Биковський.

До побажань, які надійшли на адресу призовників, приєдналися працівники районного будинку культури. На згадку про цей день, за традицією, зробили світлини.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.