Садили ліс

Протягом останніх  років питання збереження лісових насаджень набуло  широкого громадського резонансу, тому залучення якомога ширшого кола представників влади та громадськості до створення нових лісів є одним з пріоритетних напрямків «Липовецького райагролісу» та керівництва району.

6 листопада працівники райдержадміністрації та інших державних установ району взяли участь у посадці дерев на території «Липовецького райагролісу», поблизу села Ксаверівка.

Групу працівників апарату райдержадміністрації очолив заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк.

В акції взяло участь близько 30 чоловік, було посаджено біля п’яти тисяч саджанців сосни звичайної на площі 0,9 га.

Учасники акції сподіваються, що усі дерева, які вони посадили, приймуться і за кілька років молоденькі ліски милуватимуть око усіх любителів природи.

Від  активної праці всі отримали задоволення та скуштували запашної юшки.