Самоврядці області святкували професійне свято...

У залі Вінницької обласної Ради відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. У них взяли участь депутати обласної Ради, голови районних рад, посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати районних , міських рад, голови територіальних громад.

Самоврядців привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк.

Вони зазначили, що розбудова спроможного та повноцінного місцевого самоврядування європейського зразка є основою міцної та процвітаючої України. Місцеве самоврядування має відповідати потребам сьогодення. Саме ми з вами спільними зусиллями здатні побудувати Українську державу європейського зразка. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів. Керівники побажали представникам місцевого самоврядування добра, миру, міцного здоров’я, успіхів і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної Вінниччини та України.

За сумлінну працю, особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесною Грамотою обласної державної адміністрації та обласної Ради нагородили посадових осіб органів місцевого самоврядування, ветеранів праці, голів постійних комісій.

Делегацію посадових осіб самоврядування Липовеччини у складі Турбівського селищного голови Василя Завальнюка, сільського голови із Зозова Олександра Мельничука, Скитківського сільського голови Олега Слободянюка та нач. загального відділу районної ради Валентини Тращук очолив голова Липовецької районної ради Юрій Науменко.
Чудовий настрій учасникам зібрання забезпечили кращі творчі колективи та співаки Вінниччини . Розпочав свято і придав заходу урочистості та піднесеності Станіслав Городинський авторською піснею "Сім"я і родина".

Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.