Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

’’Щаслива сім’я-щасливі діти’’

В Україні у другу неділю травня, відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99, відзначають День матері. Це одне із найзворушливіших свят, бо кожен із глибокого дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка завжди зрозуміє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що. Свято відзначається на офіційному рівні і від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

Цього року День матері в Україні припадає на 8 травня, а 15 травня з недавнього часу відзначається як День сім'ї. Чудовий захід підготували працівники районного Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді при підтримці відділу культури й туризму райдержадміністрації та служби в справах дітей, об'єднавши дві дати.

Захід відкрили із вітальним словом заступник голови районної ради Руслан Танасюк та заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк.

Від душі вони привітали присутніх в залі дорогих мам з їх святом.

-Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей Ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. Хай дітки радують своїми першими успіхами, а згодом і досягненнями, хай Ваші родини живуть в мирі, злагоді, любові і добрі! 

На святі підведено підсумки конкурсу творчих робіт для дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями "Повір у себе". Заступники вручили переможцям Грамоти та подарунки.

Неможливо не згадати тих, завдяки кому відбуваються всі свята, завдяки кому ми мирно живемо, працюємо, навчаємось… Підготували подарунки для дружин та матерів загиблих у зоні АТО наших земляків. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих.

Під час заходу відзначено також прийомні сім»ї. Дівчатка із прийомної сім»ї Тихонової Вікторії Володимирівни привітали свою маму зі святом зворушливою піснею про маму.

За організацію та проведення 1 відкритого інтегрованого Фестивалю творчості, відзначено Грамотою та цінним подарунком багатодітну сім»ю Наталії та Юрія Задворних.

На завершення свята присутніх чекав чудовий концерт, підготовлений дитячими та молодіжними художніми колективами районного будинку культури.

Повернутись