Щиро вітаємо вас із Днем Європи!

Шановні земляки!

Щиро вітаємо вас із Днем Європи! Для українців це особливий день. Після Революції Гідності ні в кого не виникає сумнівів, що Україна це європейська держава, причому,незалежна європейська держава, яка творила європейську цивілізацію.
Багатьма своїми перемогами Європа завдячує славним синам і дочкам України. Дочки київського князя Ярослава Мудрого — Єлизавета, Анна та Анастасія — заявили про себе в Європі, як мудрі та талановиті правительки, які принесли із собою в Норвегію, Францію та Угорщину передові наукові знання.
Наші бійці на східних кордонах Європи боронять не лише Україну, а й європейські цінності і весь вільний світ.
Сьогодні ми правомірно розраховуємо на дієве партнерство наших європейських друзів.
Українці, як ніхто інший, довели свою вірність європейському політичному курсу.
Ми стали свідками того, як Європа об’єдналася і підтримала Україну.
Попри політичні перешкоди, військову агресію Росії у Криму і на Донбасі, ми впевнено наближаємося до повноправної інтеграції у Європейський Союз.
Сердечно дякуємо всім липовчанам за самовіддану працю.
Зі святом вас!
З повагою голова Липовецької райради Юрій Науменко
Перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів

На площі перед адмінприміщенням районної ради та райдержадміністрації відбулось урочисте зібрання, в якому взяли участь громадськість та старшокласники загальноосвітніх шкіл міста. Представники шкільної молоді підняли прапор Європи. Тепер над Липовцем разом із прапором України його розвіває вільний вітер.
З нагоди Дня Європи працівники районного будинку культури підготували літературно-музичну композицію " Україна — це Європа!". Надзвичайно гарно прозвучали у виконанні Влади Смаляної та Юлії Марценюк пісні до свята.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.