Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Щиро вітаємо вас із Днем Європи!

Світлина від Мій Липовець.

Шановні земляки!

Щиро вітаємо вас із Днем Європи! Для українців це особливий день. Після Революції Гідності ні в кого не виникає сумнівів, що Україна це європейська держава, причому,незалежна європейська держава, яка творила європейську цивілізацію.
Багатьма своїми перемогами Європа завдячує славним синам і дочкам України. Дочки київського князя Ярослава Мудрого — Єлизавета, Анна та Анастасія — заявили про себе в Європі, як мудрі та талановиті правительки, які принесли із собою в Норвегію, Францію та Угорщину передові наукові знання.
Наші бійці на східних кордонах Європи боронять не лише Україну, а й європейські цінності і весь вільний світ.
Сьогодні ми правомірно розраховуємо на дієве партнерство наших європейських друзів. 
Українці, як ніхто інший, довели свою вірність європейському політичному курсу. 
Ми стали свідками того, як Європа об’єдналася і підтримала Україну.
Попри політичні перешкоди, військову агресію Росії у Криму і на Донбасі, ми впевнено наближаємося до повноправної інтеграції у Європейський Союз.
Сердечно дякуємо всім липовчанам за самовіддану працю. 
Зі святом вас!
З повагою голова Липовецької райради Юрій Науменко
Перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів

На площі перед адмінприміщенням районної ради та райдержадміністрації відбулось урочисте зібрання, в якому взяли участь громадськість та старшокласники загальноосвітніх шкіл міста. Представники шкільної молоді підняли прапор Європи. Тепер над Липовцем разом із прапором України його розвіває вільний вітер. 
З нагоди Дня Європи працівники районного будинку культури підготували літературно-музичну композицію " Україна — це Європа!". Надзвичайно гарно прозвучали у виконанні Влади Смаляної та Юлії Марценюк пісні до свята.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись