ЩИРО ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ СТАРОПРИЛУЦЬКУ, ЛУКАШІВСЬКУ ТА КОЗИНЕЦЬКУ ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ !!! ТАК ТРИМАТИ!!!

Завершилися змагання волейбольної ліги Липовецького району серед чоловічих команд 2019 року. Вісім кращих колективів району більше місяця змагались за Кубок району. Проведено понад п'ятдесят цікавих, безкомпромісних, захоплюючих ігор.
16 лютого, в суботу, відбулось завершення 3 відкритої волейбольної ліги Липовецького району  І знову новий чемпіон - Староприлуцька ОТГ! (Липовець у 2017 році, Турбів у 2018р.)
У фінальному турі фаворити грали між собою. Так, Староприлуцька команда підсилена легіонерами спочатку обіграла з рахунком 3:0 команду Козинецької територіальної громади, а потім, у надцікавому поєдинку, із рахунком 3:0 Лукашівську, чого в підсумку вистачило для омріяного тріумфу. У  матчі за 2 місце Лукашова виявилась сильнішою  Козинецької команди і перемогла з рахунком 2:1. До честі команди з Лукашової- протягом усього турніру команда виступала лише у складі своїх вихованців. Після завершення змагань відбулось нагородження призерів із врученням грамот та медалей відповідного гатунку, а а команді-чемпіону вручено ще й кубок! Так тримати!