Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, дерево, ребенок и на улице

Щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення, що проходить вже вдруге у Липовецькому районі відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 .12. 2015 №1045, зібрало у Липовецькій ДЮСШ представників усіх територіальних громад. Метою щорічного оцінювання є визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості населення України, створення належних умов для фізичного розвитку різних груп населення, покращення його здоров’я, працездатності.
Усі учасники пройшли реєстрацію , відповідно заповнили заявки щодо участі у тестуванні. Відкрив щорічне тестування і привітав учасників Ігор Ревацький - головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації. Він зазначив, що такі заходи, як щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення , дозволяють не тільки віддавати належне здоровому способу життя, але й посилити нашу внутрішню єдність, зробити єдиною командою.У нашому житті, як і в спорті, важливі взаємовиручка, дух здорового суперництва, постійне самовдосконалення та вміння не здаватися ні за яких обставин. Бажаю вам яскравих перемог і у спорті, і у житті! 
Далі він ознайомив учасників із порядком проведення щорічного тестування та із суддіською командою по тестах у складі Володимира Агапова, Василя Швеця, Павла Радіонова, Костянтина Федоріна-голови методичної ради вчителів фізкультури . Далі перейшли до проведення спортивного заходу . 
Учасники тестування приймали участь у рівномірному бігу на 2000м та 3000м, у підтягуванні на перекладині, стрибках в довжину з місця, підніманні тулуба в сід, нахилі тулуба в положенні сидячи, ривку гирі. Всі види тестування проходили відповідно до вікових категорій учасників. Для учасників заходу була викладена статистична інформація тестування за минулий рік, аби вони могли порівняти свої результати. Зокрема, із рівномірного бігу на 3000 м. прийшов до фінішу першим Ігор Ревацький, покращивши свій минулорічний показник на 1 хв. 30 сек. Із бігу на 2000 м. першість, як і в минулому році, здобув Григорій Люлько, поліпшивши показник на 20 сек.
За підсумками тестування кращими з фізичної підготовленості стали Григорій Люлько (Козинецька територіальна громада) і Валерій Гапонюк (Липовецька територіальна громада), вони отримали високу оцінку рівня тестування. Узагальнені дані проведеного спортивного іспиту показали, що, в основному, рівень фізичної підготовленості населення Липовецького району є достатнім. Кожен з учасників отримав задоволення від участі у проведеному заході.

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, ребенок и на улицеНа данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, обувь и на улицеНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, обувь и на улицеНа данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается, обувь и на улицеНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, на улицеНа данном изображении может находиться: 1 человек, обувь и на улицеНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят, дерево и на улицеНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, небо, на улице и природаНа данном изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди стоят, обувь, дерево, ребенок и на улицеНа данном изображении может находиться: один или несколько человек, дерево, небо, ребенок, обувь, трава и на улицеНа данном изображении может находиться: 2 человека, на улицеНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят, дерево, небо, обувь и на улицеНа данном изображении может находиться: 1 человек, небо и на улицеНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, обувь, небо, ребенок, на улице и природаНа данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, ребенок и на улицеНа данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, дерево, небо, дом и на улице

Повернутись