Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Щотижнева нарада

На щотижневій нараді керівники обговорили порядок денний позачергової 17 сесії районної ради 7 скликання та попередньо розглянули план проведення засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. На позачерговій сесії, що відбудеться 8 вересня, депутати розглянуть питання:
Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 138 "Про районний бюджет на 2017 рік" (із змінами).

Про розпорядження голови райдержадміністрації.

Про внесення змін та доповнень до рішення 34 сесії районної ради 6 скликання від 21 січня 2015 року №411 "Про Єдину комплексну правоохоронну програму Липовецького району на 2015-2018 роки".

Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року №162 "Про затвердження списку громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Липовецького районного суду Вінницької області, відповідають вимогам статті 65 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" і дали згоду бути присяжними" (із змінами).

Про розпорядження голови районної ради.

Відповідно до плану на засідання Координаційної ради винесено наступні питання:

1. Про стан довкілля в районі та виконання заходів з охорони природного середовища та раціонального використання природних ресурсів;

2. Про заходи з енергозбереження та готовність об`єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період

3. Про проведення інвентаризації водних об`єктів, розташованих на підвідомчій території.

Засідання постійних комісій відбудеться в середу -- 6 вересня 2017 року.

Повернутись