Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Село. Кроки до розвитку

За ініціативи МХП Агроіндустріальний холдинг та спілки підприємців "СТІНА" відбувся семінар голів територіальних громад Липовецького району з питань написання грантових проектів щодо розвитку сільського підприємництва.  

У свій час,11 квітня 2017 року у Вінницькій ОДА було проведено прес-конференцію, на якій  презентовано  соціальний проект" Село. Кроки до розвитку." Під час  конференції  відбулось підписання  Меморандуму "Про співпрацю  між Вінницькою  облдержадміністрацією  та ПАТ  "Миронівський хлібопродукт. 
Ось тепер,у рамках спрівпраці, МХП Агроіндустріальний холдинг та СП "Стіна" оголосили конкурс мікрогрантових проектів для сільських громад. Мета конкурсу : виявлення  та підтримка ефективних проектів Грантерів , спрямованих на наступну діяльність в сільській місцевості: впровадження мікропідприємництва на селі, сільського зеленого туризму , екологічного будівництва та діяльності СГ кооперативів , економічна самоорганізація сільських мешканців, впровадження європейських підходів  до розвитку сільських територій-самододостатності  використання сільських ресурсів і т.і.
З положенням про конкурс, його умовами, історією та географією, фінансуванням - учасників семінару познайомив координатор проекту  Олександр Сологуб. Дві години праці пройшли непомітно, оскільки запропонована  посадовим особам тема сподобалась і зацікавила. В ході заняття голови громад задавали питання і отримували вичерпні відповіді. Зустріч була корисною, інформативно цікавою і продуктивною.
Повернутись