Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Семінар-нарада: важливе обговорення

У п’ятницю, 3 листопада, відбувся семінар-нарада з посадовими особами місцевого самоврядування під головуванням голови районної ради Юрія Науменка. На засіданні було розглянуто важливі питання для громад району. Голова районної ради Юрій Науменко, розпочавши семінар, привітав голів об’єднаних територіальних громад (Росошанської та Староприлуцької) Володимира Сличука і Віктора Любченка з впевненою перемогою на виборах.

З 19 жовтня 2017 року розпочався процес реформування медицини першого рівня. З доповіддю про особливості втілення  медичної реформи у сільській місцевості присутнім розповів Василь Бондар, головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Липовецької районної ради.

Про правила полювання на території району нагадав Володимир Притула, голова Товариства мисливців та рибалок. Спеціаліст відділу у Липовецькому районі Міжрайонного управління у Калинівському та Липовецькому районах Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Олег Масліч інформував про проведення інвентаризації договорів оренди земельних часток (паїв).

Микола Майданюк, головний спеціаліст з питань охорони праці, експерт з питань охорони праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, розповів очільникам громад про дотримання законодавства з питань охорони праці в територіальних громадах району, прозвітував про стан травматизму на виробництві та в побуті у районі станом на жовтень 2017 року.

Цінні поради про роботу з сучасними інформаційними комунікаційними системами дав присутнім керівник апарату райдержадміністрації Олександр Скоцький. 

Про безпеку використання газових приладів розповідав Геннадій Герасимчук, майстер Липовецької дільниці Гайсинського відділення ПАТ «Вінницягаз», зокрема він наголосив, що якщо одночасно працює електровитяжка і газовий прилад (димохідна газова колонка або котел), то чадний газ, який утворюється під час роботи приладу, не виводиться в димохід, а надходить і накопичується в приміщенні. Це відбувається через те, що електровитяжка, створюючи зворотну тягу, примусово спонукає чадний газ надходити в приміщення.

Олександр Роговий, начальник архівного відділу райдержадміністрації, наголосив на важливості правильної підготовки документів для передачі до районного архіву, назвав основні вимоги та рекомендував головам територіальних громад не затягувати з упорядкуванням документів.

Повернутись