’’Серце до серця’’

Світлина від Лілії Побережнюк.

24 квітня 2019 року творчі колективи та солісти Липовецького районного будинку культури разом із небайдужими жителями Липовеччини приєднались до XIV Всеукраїнської акції благодійного фонду "Серце до серця" під гаслом "Дитяче серденько, живи". Головна мета акції - збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень.
Акція встигла набути загальнонаціональної підтримки. Минулого року спільними зусиллями по всій Україні зібрано кошти, за які придбано та передано дитячим лікарням у безоплатне користування медичне обладнання для діагностики і лікування вад слуху. Сьогодні на акції було зібрано 2670 гривень, які передані у центр збору коштів по Липовецькому району (Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді).
Тож щиро дякуємо усім, хто приєднався до акції і дав надію на одужання маленьких сердець!!!

Світлина від Лілії Побережнюк.Світлина від Лілії Побережнюк.Світлина від Лілії Побережнюк.Світлина від Лілії Побережнюк.Світлина від Лілії Побережнюк.Світлина від Лілії Побережнюк.Світлина від Лілії Побережнюк.Світлина від Лілії Побережнюк.Світлина від Лілії Побережнюк.