Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Сесія районної ради прийняла бюджет на 2019 рік

Депутати прийняли бюджет на 2019 рік.

Сьогодні відбулась 27 сесія районної ради 7 скликання у якій взяли участь 22 депутати, представники правоохоронних органів, голови сільських, селищної та міської територіальних громад, керівники комунальних підприємств та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Перед початком сесії до зали завітав хор Липовецького будинку культури із новорічними та Різдвяними віншуваннями. Колядки та щедрівки у його професійному,бездоганному виконанні нагадали присутнім дитинство, очікування новорічного дива та казки. Голова ради Юрій Науменко щиро подякував колядникам за щирі вітання і за українською традицією до торби св. Миколая поклав гостинці.

Сесія розпочала роботу.

Голова районної ради згадав наших захисників, які в даний час стоять на варті спокою і миру тут у нас, завдяки яким ми маємо можливість святкувати професійні свята, проводити сесії, проводжати рік минулий і зустрічати Новорічні та Різдвяні свята. Побажав їм здоров"я, мужності, терпіння, сили волі та ангелів-хранителів. Далі хвилиною мовчання всі присутні вшанували світлу пам"ять полеглих у боях за свободу та єдність нашої України.

Користуючись нагодою, Юрій Науменко привітав із недавнім ювілеєм грамотою та грошовою винагородою обласного рівня нашого шановного історика, краєзнавця Олександра Рогового. Голова районної ради відзначив його надзвичайну працездатність та відповідальність в роботі, патріотизм, який починається із рідної Липовеччини та побажав О.Роговому, здоров"я, творчого натхнення, життєвих гараздів і визнання сучасниками та прийдешніми поколіннями його визначної праці. Грамоту обласної ради та облдержадміністрації з грошовою винагородою Юрій Науменко вручив Шевчуку Василю Тимофійовичу, ліквідатору аварії на ЧАЕС 1 категорії, за особистий внесок у заходи з ліквідації, активну життєву позицію та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС — дня пам'яті в Україні.

Квітами привітав Юрій Науменко з нагоди Дня народження голову Вахнівської територіальної громади Ганну Федотівну Нагорну та депутатів районної ради, які відзначили день народження у міжсесійний період Віктора Бичкова, Андрія Марущака, Олену Шелевей, Олександра Козачишина, Володимира Березюка, Сергія Огородника, Анатолія Дікала, Віктора Степанка і від імені присутніх в залі й себе особисто побажав їм успішної реалізації планів та добрих задумів.

Перед затвердженням порядку денного сесії, голова повідомив депутатам про рішення президії районної ради щодо додаткового вивчення питання та доопрацювання проекту рішення Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ "Прилуцьке" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами с. Нова Прилука Староприлуцької сільської ради Липовецького району Вінницької області. Депутати погодилися із з таким вирішенням справи і проголосували за зняття цього питання з порядку денного 27 сесії районної ради.

Відповідно до регламенту, обрали секретаріат сесії у складі депутатів Ігоря Ревацького, Олени Скоцької та Галини Канарської.

Депутати приступили до розгляду питань.

З питань, що стосуються соціально-економічного розвитку району доповіла Галина Поєдинок.Депутати заслухали про виконання програми соціально-економічного розвитку Липовецького району у 2018 році, затвердили програму економічного та соціального розвитку на 2019 рік і програму розвитку малого і середнього підприємництва району на 2019 -2020 роки.

З фінансових питань доповідала Людмила Заєць. Депутати внесли зміни до рішення 20 сесії районної ради від 22 грудня 2017 року №290 "Про районний бюджет на 2018 рік (із змінами), прийняли рішення з питань щодо розпоряджень голови райдержадміністрації, затвердили районний бюджет на 2019 рік в сумі 296039994, 00 грн.( в т.ч. доходи загального бюджету в сумі 295624876, 00 грн., доходи спеціального фондубюджету в сумі 415 118, 00 грн.). Затвердили загальний обсяг видатків на 2019 рік в сумі 296 039 994,00 грн. ( в т. ч. обсяг видатків загального фонду бюджету в сумі 293 124 876, 00 грн.та видатків загального бюджету в сумі 2 915 118,00 грн.за головними розпорядниками коштів.Встановили також профіцит загального фонду районного бюджету у сумі 2 500 000, 00 грн.,напрямом використання якого визначили передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку. Встановили дефіцит спеціального фонду районного бюджету у сумі 2 500 000, 00, джерелом покриття якого визначили надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку. Також встановили розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів районного бюджету в сумі 100 000.00 грн., затвердили обсяги міжбюджетних трансфертів і т. і.

Окрім того, депутати прийняли ряд рішень із питань соціального захисту населення району, ряд програм, термін дії яких закінчився у 2018 році. Після успішного проходження конкурсу, призначили на посаду директорва Косаківської ЗОШ 1-2 ст. Наталію Анатоліївну Фурманюк, внесли зміни до складу народних засідателів, виключили із облікових даних селище Тельмана Скитківської сільської ради, затвердили план роботи ради на наступний рік, дали згоду на поселення до Росошанського відділення постійного перебування одиноких престарілих мешканця м. Липовець, затвердили договори оренди, розглянули земельні питанння, призначили стипендію майстру спорту України міжнародного класу з дзюдо Антону Слушному, затвердили у новій редакції Статут ЦРБ, Липовецької ЗОШ 1-3 ст. №2 та вирішили ряд інших важливих у життєдіяльності громади питань.

Голова районної ради щиро подякував депутатам районної ради за коструктивну і плідну працю протягом року, що минає. Він висловив впевненість, що спільними зусиллями і лише в єдності нам вдасться досягти позитивних змін та результатів у роботі в ім"я розквіту Липовецького краю.

На сесії виступили голови депутатських комісій Петро Прокопчук та Юрій Яремчук. Вони привітали колег із прийдешніми святами, побажали миру і добра. Депутат Юрій Яремчук вніс пропозицію подумати про соціальний захист сімей наших захисників, завершили виступ на оптимістичній ноті, виконавши спільно куплет пісні " Ой, у лузі червона калина...".

В роботі сесії взяла участь перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів. Вона подякувала усім за часточку праці кожного, що була направлена на розвиток району.В своєму виступі вона повідомила, що Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» щодо назви релігійних організацій (об'єднань), які входять у структуру (є частиною) релігійної організації (об'єднання), керівний центр (управління) якої розташовується за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України Відповідно до закону, УПЦ МП може вибрати будь-який варіант назви, законом встановлено лише одне обмеження - церква, яка підпорядкована державі-окупанту, не має права бути представленою у військових підрозділах і на лінії фронту у військових частинах. Закликала голів територіальних громад ініціативою та ділом показати свою єдність.

-Кожний тримає удар на своєму фронті.Лише коли ми будемо єдині - здолаємо всі труднощі.

Голова районної ради Юрій Науменко ще раз подякував усім за працю, виваженість та мудрість щодо прийнятих рішень, які сприяють в цілому розвитку районної територіальної громади і закрив сесію. Всі присутні виконали Гімн України.

Далі голова запросив оглянути, придбаний за рішенням депутатів для потреб Районної служби для сім"ї, дітей та молоді автомобіль.

Повернутись