Шановна Липовецька громадо!

Новорічна листівка солідарності: привітаймо мужніх журналістів!
Ось і минає 2019-ий рік… З різними почуттями та настроями ми проводжаємо його в історію. Осмислюючи пройдене, можна сказати, що рік цей був неодзнозначним, сповненим різнопланових подій, викликів та випробувань. Для нашої Липовеччини він був сповнений ще й новими здобутками і звершеннями, цікавими  зустрічами. Асфальтувалися та освітлювалися нові вулиці, прокладалися тротуари, встановлювалися дитячі та будувалися спортивні майданчики, реконструйовано стадіон, облаштовано зупинки громадського транспорту.  У кожній Вашій сім’ї та родині теж було багато зроблено для свого добробуту.  Ми плідно трудилися разом – влада й громада  – для того, щоб умови життя стали кращими, а населені пункти  благоустроєними, затишними та ошатними. Перегортуючи сторінку історії, хочеться  побажати нам , в першу чергу, перемоги,розуміння,злагоди, терпіння, добра та благополуччя. Як завжди, у новий рік ми входимо із новими сподіваннями. Чи справдяться вони – залежить від кожного з нас – від  нашої життєвої позиції, нашого розуму, таланту,  нашої щоденної копіткої праці,нашої відповідальності. Сподіваємось, що одвічні духовні цінності – мудрість,  оптимізм, розсудливість та працьовитість стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі труднощі та негаразди, які стоять  перед нами.

Сердечно вітаємо Вас та Ваші родини з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай цей рік  буде благодатним для України й для кожного з нас, принесе мир,благополуччя й впевненість у завтрашньому дні, а прийдешні свята - радість і спокій у Ваші родини, укріплять вірою душі та зігріють  любов'ю серця. Хай Різдвяна святкова  зірка осяє кожну оселю, додасть здоров’я й наснаги, стане початком  нових звершень та успіхів для всієї нашої Липовеччини, додасть сил та натхнення на наполегливу  працю заради наших дітей та онуків. Заради нашого рідного краю та всієї країни!

З Новим роком, з Різдвом Христовим!

З повагою голова районної ради Юрій Науменко,
перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів.