Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Шановні аграрії!

 
Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства!
 
Прийміть найщиріші вітання з професійним святом та з нагоди завершення сільськогосподарського року, який приніс для багатьох із Вас вагомі здобутки. 
Нинішнього року трудівники села, керівники та фахівці господарств, сільськогосподарських організацій, переробних комплексів, фермери доклали немало зусиль для того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва району. 
Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян. 
Нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві  стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням її конкурентоспроможності. Завдяки Вашим зусиллям полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є  хліб і до хліба.  Бажаємо вам, всім тим , що присвятили своє життя рідній землі- працювати так само наполегливо і самовіддано, не опускаючи рук, і щиро радіти плодам своєї праці. Нехай ваші зусилля завжди увінчуються вражаючими результатами, нехай посухи та зливи минуть ваші угіддя, а врожай перевищує ваші найсміливіші задуми. Спасибі вам за нелегку, потрібну всім нам працю! Зі святом Вас!
 

З повагою


Голова районної ради                            Юрій Науменко


Перший заступник голови 
райдержадміністрації                            Ольга Дмитрів

Повернутись