ШАНОВНІ БУХГАЛТЕРИ!

Від імені депутатського корпусу та від мене особисто прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!
Відзначення Дня бухгалтера підкреслює надзвичайно важливу роль вашої професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі галузь національної економіки де б не використовувалась ваша праця, ваш досвід та професійні знання.
Сумлінно виконуючи свої обов’язки, ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, без вашої належної роботи неможливо досягти подальшого розвитку економіки регіону та держави загалом.
Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту та злагоди, оптимізму й упевненості у своїх силах.
Нехай мудрими будуть ваші дії, праця приносить вам тільки задоволення і добробут, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!
З повагою, голова районної ради Юрій НАУМЕНКО