Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Шановні державні службовці!

Шановні державні службовці!

Прийміть щирі вітання з нагоди 100-річчя запровадження

Державної служби України та професійного свята –

Дня державної служби !

            Багатотисячний загін державних службовців на шляху становлення державності України, громадського суспільства відіграє особливу роль. Ваш внесок у становлення та розвиток незалежності Української держави є безцінним. Держслужбовці - це представники особливої професії  і несуть відповідальність  за стан справ як у конкретному регіоні, так і в державі в цілому.

      Перебуваючи на відповідальних ділянках управління ви додаєте чималих зусиль для реалізації головних принципів державної політики – підвищення добробуту людей, захисту їх соціально – економічних прав.

      Ваш досвід, розум, принциповість, наполеглива  творча робота, як ніколи потрібна на місцях, кожному громадянину окремо.

     В цей день прийміть щиру подяку за сумлінну працю, зразкове виконання службових обовязків, вірність присязі державного службовця.Нехай і надалі ваша професійність, високі моральні  та ділові якості , відданість справі  сприяють зміцненню стабільності у суспільстві, економічному зростанню району. Щиро бажаємо  постійного вдосконалення і професійного зростання, мудрості помислів і чесності сердець відкритих для людей,  натхнення, міцного здоров’я, родинного затишку та миру. 

Низький уклін та здоровя ветеранам державної служби, які багато сил та енергії віддали роботі на благо держави. Душевного спокою Вам та добробуту, шановні!

З повагою

Голова районної ради Юрій Науменко  

Перший заступник голови райдержадміністрації  Ольга Дмитрів

Голова районної профспілкової організації працівників держустанов Валентина Тращук

Повернутись