Шановні громадяни! Запрошуємо Вас на службу до Липовецького відділення поліції!

Прийом на вакантні посади відбувається на конкурсній основі.

Конкурс складається з окремих етапів, для кожного з яких встановлено прохідний мінімум. Кандидати запрошуються на наступний етап лише за умови успішного проходження попереднього.Кандидати, які без поважних причин не з'явились на конкурсний етап в призначений час, недопускаються до подальшої участі в конкурсі.

Загальна тривалість конкурсу складає близько 45 днів. По завершенні конкурсу формуєтьсярейтинг кандидатів, які успішно пройшли всі етапи. Найкращі кандидати за рейтингом приймаютьсяна службу до поліції та направляються на первинну професійну підготовку.

До участі в конкурсі допускаються кандидати, щовідповідають вимогам до обраної посади.

Базові вимоги до кандидатів на службу вполіції:

- Громадянство України,

- Вік від 18 років,

- Повна загальна середня освіта,

- Виконання умов щодо кандидатів,передбачених законодавством: Законом України«Про очищення влади» та пп. 2-5 ч. 2 ст. 61Закону України «Про Національну поліцію»

• Відсутність судимостей
  • Фізичне та психічне здоров’я

Для участі в конкурсі необхідно підготувати та надати поліцейській комісії наступний пакетдокументів:

- Письмова заява про участь у конкурсі, у якій також зазначається про надання особою згоди напроведення спеціальної перевірки відповідно до Закону України "Про запобігання корупції" і наобробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- 2 копії паспорта громадянина України (ID-картки) (при собі мати оригінал);

- 2 копії ідентифікаційного податкового номеру (при собі мати оригінал);

- Особова картка визначеного зразка;

- Анкета;

- Автобіографія;

- Фотокартки 9х12 см (2 шт.), 3х4 см (2 шт.), 3,5х4,5 см (2шт.);

- Електронна декларація за попередній рік, визначена Законом України «Про запобігання корупції»;

- Копія трудової книжки (за наявності), при собі мати оригінал, а якщо кандидат працевлаштований,копія має бути засвідченою відділом кадрів підприємства, де наразі працює кандидат;

- Копії документів про освіту. При собі слід мати оригінал, а якщо кандидат є студентом, копіїповинні бути засвідчені навчальним закладом, де знаходяться на зберіганні оригінали;

- Копія військового квитка чи посвідчення особи військовослужбовця (для військовозобов'язанихабо військовослужбовців);

- Документи, що підтверджують додаткові вимоги до кандидатів (посвідчення водія тощо).

ПЕРЕЛІК НАЙПОШИРЕНІШИХ ОБМЕЖЕНЬ У СТАНІ ЗДОРОВ’Я,

З ЯКИМИ КАНДИДАТИ НЕ МОЖУТЬ БУТИ ДОПУЩЕНИМИ ДО

СЛУЖБИ В ПОЛІЦІЇ

Зір: гострота зору складає менше 60% без корекції та/або кольороаномалія А та Б.

Слух:чуєте шепітну мову на відстані менше, ніж 4м на 4 м або 3м на 5м.

Мова:високий ступінь заїкання.

Загальний стан:.

• І/ІІ/ІІІ групи інвалідності

• ВІЛ

• Злоякісні утворення

• Цукровий діабет

• Вагітність

• Туберкульоз

• Бронхіальна астма

• Гіпертонічна хвороба

• Ревматизм

• Психічні та невротичні розлади

• Наслідки черепно-мозкової травми (ЧМТ)

• Епілепсія

Для участі у конкурсі необхідно заповнити

онлайн-анкету на сайті:https://nabir.np.gov.ua

та у визначений строк подати необхідні документи до Липовецького відділення поліціїНемирівського ВП ГУНП у Вінницькій області за адресою: вул. Героїв Майдану, 75, м. Липовець (та за тел. 050 750 75 93) та ГУНП у Вінницькій області, за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 10, каб. №111.

Інформація про порядок проведення конкурсу, вимоги до кандидатів, розмір грошового забезпечення зазначена на вищевказаному сайті.

У разі виникнення питань при заповненні онлайн-анкети, а також для отримання будь-якої іншої додаткової інформації щодо конкурсу, Ви можете звернутись за телефонами: доЛиповецького відділення поліції Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області за адресою: вул. Героїв Майдану, 75, м. Липовець

(тел. 050 750 75 93).