Шановні громадяни!

Запрошуємо Вас на службу!

Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області

оголошено конкурсний відбір кандидатів

на службу в поліції

із зайняттям вакансій:

Поліцейський  сектору реагування патрульної поліції Барського відділення поліції Жмеринського відділу поліції

Грошове забезпечення від 10800 грн (1 вакансія)

Дільничний офіцер поліції Шаргородського відділення поліції Жмеринського відділу поліції

Грошове забезпечення від 11880 грн (1 вакансія)

Реєстрація анкет та прийом документів

триватиме до 19 жовтня 2020 року!

Для участі у конкурсі необхідно заповнити

онлайн-анкету на сайті:https://nabir.np.gov.ua

де також можна отримати  всю необхідну інформацію про оголошені вакансії,  вимоги до кандидатів та етапи конкурсного відбору.

Згідно вказаних конкурсів переможцями буде визначено 2 кандидати на оголошені вакансії у вказаних підрозділах, інші кандидати, (які також успішно пройдуть співбесіду з поліцейською комісією) будуть зараховані  в резерв і призначатимуться на посади за територіальним місцем свого проживання  та в інтересах служби.

За роз’ясненнями з питань конкурсного відбору звертатися до управління кадрового забезпечення ГУНП у Вінницкій області  за адресою:                                                м. Вінниця, вул. Театральна, 10,  каб. №111. Телефон для довідок: (0432) 594-222,  (067) 430-52-67, (073) 311-74-06,  (095) 280-22-20.

У разі виникнення питань при заповненні онлайн-анкети, а також для отримання будь-якої іншої додаткової інформації щодо конкурсу, Ви можете звернутись за телефонами: доЛиповецького відділення поліції Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області  за адресою: вул. Героїв Майдану, 75, м. Липовець

(тел. 050 750 75 93).