Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Шановні липівчани, прийміть щирі вітання з нагоди 25-річчя з дня проголошення України незалежною державою!

Ми вже в 25-е відзначаємо річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй прекрасній, родючій та багатій на талановитих, роботящих людей, землі. Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільного життя, сповідувати свої традиції, звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь і різного роду утисків. Та історичні умови складалися так, що на українській землі панували більш згуртовані центральною владою народи-сусіди. Попри все, українці продовжували боротьбу за свою свободу.
 
Роки незалежності стали випробуванням для всіх нас - випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, на здоровий глузд. І немає сумніву в тому, що працелюбний народ України поліпшить життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано стільки життів! Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до свого міста, села та своєї України.
Миру нам усім, здоров’я, успіхів у справах! Нехай мрія про краще життя окрилює нас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України, її майбутніх поколінь і, якнайшвидше, стане реальністю.
 
З величним святом Вас! 
 
З повагою
Голова районної ради                                          Юрій Науменко
Голова районної державної адміністрації          Іван Демихін
Повернутись