ШАНОВНІ ЛИПІВЧАНИ!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня Конституції України!

Україна – чи не єдина держава у світі, яка після століть несвободи та колоніальної асиміляції спромоглася відновити свою державну незалежність. Найбільша за територією в Європі країна більшу частину своєї історії була в неволі, але постійно боролася за право на власну державу, мову, культуру.
Найуспішніша та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя. І саме нам необхідно докласти всіх зусиль, аби цей Закон був дієвим .

Сердечно зичимо вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.
Успіхів та процвітання нашій Липовеччині, нашій рідній Україні!

Із святом вас, дорогі земляки!
З повагою голова Липовецької районної ради Юрій Науменко
Перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів