Шановні Липовчани та наші земляки

Шановні Липовчани та наші земляки, які люблять і вболівають за свою «малу батьківщину»!
Світлина від Олександра Скоцького.
За ініціативи Липовецької районної державної адміністрації та районної ради створено спеціальний фонд збору коштів спрямованих на боротьбу проти коронавірусу та придбання для потреб нашої районної лікарні медичної техніки, засобів індивідуального захисту медиків, зокрема, чотирьох апаратів штучної вентиляції легень.
Керівництвом району за ці дні проведено ряд індивідуальних зустрічей та телефонних консультацій з керівниками агроформувань та промислових формувань району, заручившись їхньою підтримкою у цій нагальній соціально значимій справі.
Напередодні депутати районної ради схвалили резолюцію щодо сформування резервного фонду на випадок, коли ситуація із захворюваністю на COVID – 19 максимально загостриться.
Правоохоронні органи цілодобово реагують на всі заявлені випадки порушення щодо несвідомих громадян, які не виконують зобов’язання по самоізоляції, припиняють діяльність осередків стихійної торгівлі, тощо.
Робота ведеться на всіх напрямках планомірна та цілеспрямована. ЇЇ мета – максимально убезпечити населення від неконтрольованого поширення хвороби та максимально зміцнити матеріально-технічну базу нашої центральної районної лікарні.
Кошти з рахунку спеціального фонду будуть використовуватися на придбання медичної техніки та засобів індивідуального захисту медиків лише за умови письмового погодження учасників наради суб’єктів господарювання району (Головуючий наради - Петренко Сергій Миколайович, секретар наради - Осадчий Олександр Григорович).
Запрошуємо усіх небайдужих: підприємців, фермерів, волонтерів громадських та релігійних організацій підтримати ініціативу. Маємо не чекати, а діяти: допомагати підвозити медиків до лікарні, інформувати про факти порушення протиепідемічних правил та заходів і про несвідомих громадян, які не виконують зобов’язання по самоізоляції, піклуватися про наших літніх одиноких земляків та ін.
Реквізити для перерахування коштів:
Липовецька районна організація «Товариство сприяння обороні України»
р/р: UA443808050000000026003460496
«Райффайзен банк Аваль»
МФО 380805 ІК 35078463
Призначення платежу: «Безповоротна фінансова пожертва Липовецькій ЦРЛ для придбання апаратів штучної вентиляції легень»