Шановні липовчани!

5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера

З цієї нагоди щиро вітаю усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.

Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду, люди, які роблять свій внесок у захист України, у підтримку соціально незахищених людей. Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах російської агресії.

Дякую всім, хто присвячує свій талант, власний дорогоцінний час, енергію, душевне тепло індивідуальним і колективним акціям, виявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи подяк та винагороди, підтримати у нелегкий час. Особлива вдячність нашим волонтерам, які повернулися із зони ООС, волонтерській громадській організації "Заради майбутнього", керівники Леся Гевко та Леся Сличук, волонтеру Галині Шайдаюк.
Нехай ваші благі справи повертаються вам добром сторицею!

З повагою і вдячністю

Голова районної ради Юрій Науменко

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.