Шановні липовчани!

В день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо ще два не менш гарних свята День українського козацтва та День захисника України. Прийміть наші щиросердні вітання !  Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська. Сьогодні День захисника Вітчизни є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю. Усвідомлюючи своє високе призначення - охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії України бере приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не може бути знеціненою.
14 жовтня – це день, який дійсно єднає захисників України всіх часів. Сьогодні ми вклоняємося учасникам АТО та Операції Об'єднаних Сил, українцям, які боролися проти нацизму в часи Другої світової війни. Ми згадуємо українських воїнів усіх часів, вшановуємо традиції козацтва.
Щиро поважаємо українських воїнів , наших захисників, та пишаємося ними. Їхньою силою! Їхньою мужністю! Їхньою жертовністю!
Пам’ятаємо кожного, хто загинув за Україну...
Шановні захисники України!  Дякуємо кожному, хто воював та воює не шкодуючи власних сил. Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!
Бажаємо вам і  вашим родинам миру, міцного здоров'я , на довгі роки  злагоди і добра  , успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови Українського війська! Слава Україні! Слава її героям!
З повагою голова Липовецької районної ради Юрій Науменко
голова Липовецької райдержадміністрації Тарас Олексюк