ШАНОВНІ МИСЛИВЦІ

З 8 серпня 2020 року, із 16-ї години розпочнеться новий мисливський сезон і буде в ньому все: ранкові і вечірні зорі в росисті серпневі дні, качині перельоти пізніми осінніми вечорами... Будуть, звичайно, влучні постріли та щасливе повернення додому. Але щоб було усе саме так, до полювання слід ретельно підготуватися.

При виході на полювання мисливці повинні чітко знати порядок поводження зі зброєю.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

Направляти зброю на людину, чи домашніх тварин, навіть, якщо вона не заряджена; стріляти без потреб; рушницю з внутрішніми курками тримати з відкритим запобіжником; при заряджанні і розряджанні зброї її ствол повинен бути направлений вгору або в землю; зустрівши людину в мисливських угіддях, зброю потрібно відкрити, вийняти з неї патрони, якщо вона заряджена; при пересуванні на всіх видах транспорту до місця полювання зброя обов’язково має бути розрядженою, розібраною і знаходитись у чохлах; не можна брати рушницю стволом до себе при виході із човна, машини, мотоцикла та інших видів транспорту; стрільба по птахах, які злітають нижче 3 метрів на дистанції 10 метрів; стріляти на шум, шарудіння, по невиразно видимій цілі (у тумані, сильному снігопаді, сутінках); стріляти з човна над головами людей, які перебувають у ньому; стрільба з човна веслярам забороняється; при пересуванні човном рушниці мисливців повинні бути розрядженні.

Ще раз звертаючись до усіх мисливців району, хочеться зауважити, що мірилом успішного полювання професіонали вважають не кількість добутої дичини, а влучність стрільби, відсутність поранених і відстріляних тварин, яких мисливець не знайшов.

Оберігайте природу, живіть у гармонії з нею!

Бажаю приємного відпочинку та вдалого полювання: „Ні пуху ні пера”.