Шановні працівники культури, прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята !

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті народу. Вони живлять і зміцнюють надію українців на краще майбутнє.Своєю плідною творчою працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну!

Ваш творчий внесок у розвиток національної культури, щоденна подвижницька праця на ниві української культури заслуговує на високу оцінку!

Щиро вдячні працівникам відділу культури райдержадміністрації, будинків культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!
Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, вагомих творчих успіхів і невичерпної наснаги творити, вчити любити і цінувати наші надбання. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день життя буде світлим, яскравим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Зі святом!

З повагою,

голова райдержадміністрації Ольга Дмитрів
голова районної ради Юрій Науменко

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.