Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Липовецького краю!

На данном изображении может находиться: растение

Сердечно вітаємо із професійним святом , Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва ! Вітаємо усіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого українського народу. Ваш внесок у розвиток національної культури-безцінний. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі зміни у нашому суспільному житті.

Культурні досягнення та традиції – це багатство, яким треба вміло скористатися, а збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків стане запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги липовчан.

Культура робить людину особистістю; незримою силою вона формує національну свідомість і спільноту, робить нас неповторними, не схожими на інших. Дякуючи вашій невтомній щоденній праці невтомно доглядаються джерела духовності, культурної спадщини і краси. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день життя буде світлим і сонячним, дарує радість натхнення і життєвих перемог.

Хай щастить Вам усім у творчості і особистому житті. Зі святом!

З повагою,

Голова районної ради Юрій Науменко
Перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів

Повернутись