Шановні судді та працівники Липовецького районного суду,щиро вітаємо вас з професійним святом!

Ви обрали собі нелегкий шлях і належите до когорти тих, хто свідомо присвятив своє життя служінню Людині, Закону, Справедливості і Державі.
Ваша фахова діяльність відіграє все вагомішу роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості, сприяє у розвиткові України як демократичної та правової держави. Від ваших наполегливих зусиль залежить надійність правового захисту громадян та збереження у суспільстві стабільності.Переконані, що ваша мудрість, витримка, відданість ідеалам добра і справедливості здолає усі штучно створені стереотипи і забезпечить гідне ставлення до вашої професії у суспільстві.

З нагоди вашого професійного свята зичимо вам витримки, професійного гарту, вірності обраному фахові і задоволення від усвідомлення виконаного обов'язку перед громадянами і власним сумлінням!
Хай не зрадять вам витримка та сила духу, не вичерпуються джерела наснаги та оптимізму і завжди повняться сонячним теплом та достатком ваші оселі!
перший заступник головиРДА Ольга Дмитрів
голова районної ради Юрій Науменко