ШАНОВНІ ТРУДІВНИКИ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ШАНОВНІ ТРУДІВНИКИ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА, одвічні борці за врожай, за підвищення показників приросту, за високі надої!
Лише справжні господарі землі за будь-яких умов виявляють витримку, вміння, знаходять шляхи до ефективного господарювання.
До землі, як і до хліба, звикають з дитинства, з юних літ. Щасливий той, хто має на ній власноруч прокладену ріллю. Посадити дерево і виростити урожай може не кожен. Для цього потрібно мати, в першу чергу, справжній талант, любов до рідної землі, до справи, якій присвятили життя.
У День працівників сільського господарства ми звертаємося до всіх, хто пам'ятає свої селянські корені, до кожного, кому дороге наше село.
Висловлюємо щиру вдячність хліборобам, механізаторам, керівникам сільськогосподарських товариств, організаторам агропромислового виробництва району — всім, хто працює на землі, оберігає її, як найбільший скарб, для прийдешніх поколінь.
Щиро вітаємо наших славних ветеранів галузі, вдячні тим, хто за трудові подвиги на полях і фермах був удостоєний державних нагород. Уклін матерям і батькам, які у сільській хаті навчили своїх дітей чесно працювати!
Ставши повноправними господарями на своїй землі Ви, шановні працівники сільського господарства, з честю засіваєте ниву нашої державності, своєю працею забезпечуєте продовольчий достаток народу-
все це є запорукою нашого добробуту, процвітання Липовеччини! Долю віддавши у владу полів, ви зрозуміли, що значить бути закоханим у рідну землю, наш Липовецький край. Не кожен зможе стати справжнім трудівником , опанувати нелегку професію і стати щасливою людиною. Ви змогли, і в цьому ваша сила.

Від імені районної державної адміністрації, районної ради вітаємо всіх мешканців Липовеччини , колективи і керівників господарств, власників фермерських господарств, колективи переробних підприємств та організацій, які шанують це прекрасне свято, з Днем працівників сільського господарства!
Благополуччя, достатку в кожній родині, багатих і щедрих врожаїв на хлібній і життєвій нивах зичимо Вам і Вашим родинам, дорогі хлібодари.
Щира вдячність Вам за щоденний трудовий подвиг!Будьте справжніми господарями на своїй землі!

З глибокою повагою і вдячністю —перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів
Голова Липовецької районної ради Юрій Науменко

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.