Шановні випускники! Запрошуємо Вас на навчання до закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку кадрів для Національної поліції України!

Розпочалась вступна кампанія 2020 року!

Детальна інформація  щодо відбору майбутніх курсантів розміщена на офіційному веб-порталі Національної поліції України   osvita.np.gov.ua.

Для участі у відборі кандидату в першу чергу необхідно заповнити онлайн-анкету, яка розміщена на вищезазначеному сайті та надати необхідний перелік документів до служби кадрового забезпечення.

На порталі у розділі «Довідка» є можливість ознайомитись з порядком відбору кандидатів на навчання, переліком документів необхідних для формування особової справи, умовами проходження медичного обстеження, списком необхідних аналізів та щеплень, порядком проведення і особливостями оцінювання рівня фізичної підготовки  кандидатів, інформацію про заклади вищої освіти, їх спеціальності та спеціалізації за напрямками підготовки, термінами навчання.

Заклади вищої освіти:

1.Національна академія внутрішніх справ  (м. Київ)

2.Харківський національний університет внутрішніх справ

3. Львівський державний університет внутрішніх справ

4.Одеський державний університет внутрішніх справ

5. Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ (м. Дніпро)

6. Луганський державний університет внутрішніх справ (м. Сіверодонецьк)

7. Донецький державний університет внутрішніх справ (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)

Наші навчальні заклади пропонують Вам:

• Безкоштовне навчання (для курсантів) терміном 3 або 4 роки в залежності від обраної спеціальності
  • Здобуття вищої освіти за спеціальностями: «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Кібербезпека»
  • 100 % працевлаштування після закінчення навчання
  • Підготовка за міжнародними стандартами
  • Професійний викладацький склад
  • Можливість участі у програмах співпраці в освітній та науковій сферах з іноземними закладами вищої освіти
  • Можливість безоплатного харчування та проживання в гуртожитках навчального закладу
  • Отримання стипендії
  • Забезпечення форменим одягом
  • Отримання першого офіцерського звання одразу після закінчення навчання

ПЕРЕЛІК  НАЙПОШИРЕНІШИХ  ОБМЕЖЕНЬ  У СТАНІ ЗДОРОВ’Я,

З ЯКИМИ КАНДИДАТИ НЕ МОЖУТЬ  БУТИ ДОПУЩЕНИМИ ДО

СЛУЖБИ В ПОЛІЦІЇ

Зір: гострота зору складає менше 60% без корекції та/або кольороаномалія А та Б.

Слух:чуєте шепітну мову на відстані менше, ніж 4м на 4 м або 3м на 5м.

Мова:високий ступінь заїкання.

Загальний стан:.

• І/ІІ/ІІІ групи інвалідності

• ВІЛ

• Злоякісні утворення

• Цукровий діабет

• Вагітність

• Туберкульоз

• Бронхіальна астма

• Гіпертонічна хвороба

• Ревматизм

• Психічні та невротичні розлади

• Наслідки черепно-мозкової травми (ЧМТ)

• Епілепсія

Для участі у вступній кампанії необхідно заповнити

онлайн-анкету на сайті:

osvita.np.gov.ua.

та подати необхідні документи до Липовецького відділення поліціїНемирівського ВП ГУНП у Вінницькій області  за адресою: вул. Героїв Майдану, 75, м. Липовець (та за тел. 050 750 75 93) та  ГУНП у Вінницькій області, за адресою:  м. Вінниця, вул. Театральна, 10,  каб. №111.

У разі виникнення питань при заповненні онлайн-анкети, а також для отримання будь-якої іншої додаткової інформації Ви можете звернутись доЛиповецького відділення поліції Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області  за адресою:  вул. Героїв Майдану, 75, м. Липовець

(тел. 050 750 75 93).

ЗВО та факультети