Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Шановні воїни - учасники бойових дій на території інших держав!

Щорічно 15 лютого відзначається День виведення радянських військ з Афганістану. Цьогоріч виповнюється 26 років від того дня, коли останній солдат покинув землю цієї ісламської країни. Людські втрати у цій неоголошеній війні вражають.  Загинуло майже 15 тисяч солдат та офіцерів радянської армії.

15 лютого – не лише данина пам’яті загиблим воїнам на території інших держав, але і вираз глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо відстоював мир та демократію чужої країни. Виявлені вами стійкість і мужність – взірець єдності усіх поколінь нашого народу та приклад героїчного виконання військового обов’язку.

Сьогодні, коли російські найманці зазіхнули на територіальну цілісність та незалежність України, як ніколи,  потрібен ваш військовий та життєвий досвід, моральні якості та активна громадянська позиція. На вас, як і на сотні тисяч українських патріотів, які стали на захист української землі, особлива надія.

Бажаємо вам, шановні воїни – інтернаціоналісти, міцного здоров’я, достатку в родинах, а також миру та впевненості у завтрашньому дні

 

 

                Голова                                                         Голова районної ради

 районної державної адміністрації                                       Юрій Науменко

             Іван Демихін

Повернутись