ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ, ПРИЙМІТЬ СЕРДЕЧНІ ВІТАННЯ

з нагоди великого національного свята нашої державності – ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!
Ми святкуємо 29 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших прапрадідів - бути господарями на своїй прекрасній і чарівній, Богом даній, українській землі.
Ще з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи-сусіди. Попри все, наші співвітчизники віками боролися за свою свободу і лише нинішньому поколінню це вдалося. Безумовно, ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави, золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення, до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. І ніхто не зможе нас зупинити на цьому шляху!
Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього – обов’язок кожного з нас, усього народу.

Нехай потужне джерело вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча енергія примножують славу України, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям! Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у наш дім мир, добро, порозуміння та згуртованість! Стійкості нам, сили духу, успіхів у всіх починаннях!

З повагою голова Липовецької районноїї ради Юрій Науменко
голова Липовецької райдержадміністрації Тарас Олексюк