Шановні журналісти!

З нагоди відзначення професійного свята,Дня журналіста, щиро вітаємо всіх, чий талант і вміння служать цій благородній справі. В першу чергу, журналістів місцевих засобів масової інформації, позаштатний актив, у яких спільна справа – доля рідного краю, його стабільність і гідне майбуття.
Через багато років наші нащадки вивчатимуть непростий час, у якому доводиться нам жити, не лише із підручників, а й з газетних архівів. Ваша праця надзвичайно потрібна.
Приємно, що позиція ваша є виваженою, а розуміння об’єктивних реалій – визначальним у журналістській роботі.
Будьте в цьому завжди послідовними і пам’ятайте про своє головне покликання – служити істині, утвердженню добра, злагоди і миру в суспільстві.
Бажаємо вам здійснення планів, нових творчих задумів та успіхів у їх досягненні. Нехай журналістське слово буде переконливим і надихаючим! Зі святом вас!
голова Липовецької районної ради Юрій Науменко
перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів