Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

У школах Липовеччини пролунав перший дзвоник і покликав дітей за парти

У школах Липовеччини пролунав перший дзвоник і покликав дітей за парти.

1 вересня у всіх асоціюється із родинним святом, бо школярів проводжають до Храму Науки всією родиною. Найбільше хвилюються першокласники, адже перед ними відкриваються двері у світ незвіданого досі, цікавого і прекрасного. На свято всі одягаються в найкраще, тож переважна більшість дітей вирішила розпочати новий навчальний рік у вишиванках.

До Турбівської загальноосвітньої школи №1 завітав голова районної ради Юрій Науменко. Наче зовсім недавно він вітав усіх турбівчан із завершенням навчального року, аж пролетіло літечко, і школярі радо зустріли Юрія Михайловича, як завжди з подарунками. 

Цього разу голова ради вручив директору школи Миколі Вудвуду сертифікат на новий автобус для перевезення школярів та пообіцяв кошти на заміну вікон на енергозберігаючі. ВІд імені депутатського корпусу райради і від себе особисто Юрій Науменко побажав усім витримки, приємних вражень та здійснення мрій. 

-Ми, дорослі, віримо в підростаюче покоління, ви станете гідними громадянами України, яка процвітатиме та опікуватиметься своїми дітьми!

Заступник голови Руслан Танасюк у свято не міг не відвідати рідну Лукашівську ЗОШ 1-3 ст.. Рідну, бо тут розпочинав свою трудову діяльність. І колись, як першокласник, хвилювався з приводу першого уроку. Бажаючи усім успіхів у навчанні, педагогічній діяльності, цікавих справ, незабутніх подій, Руслан Анатолійович вручив директору школи Віталію Муравському сертифікат на автобус для підвезення дітей із сусідніх сіл Ясенки, Нарцизівка, Берестівка. 

На святі виступив сільський голова Микола Слободянюк привітав педагогічний та учнівський колективи і побажав усім успіхів, добра, миру та злагоди. Для першокласників він придбав шкільні приладдя і на лінійці подарував діткам.

Перший дзвоник покликав усіх на класну годину з темою "Україна – це ми!"

Свято для дітей шкіл району пройшло урочисто з незабутніми враженнями. 

Повернутись