Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Школа відповідального батьківства.

Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

21 червня у приміщенні Липовецької райдержадміністрації, за сприяння комунального закладу Липовецької районної ради «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» відбувся семінар –тренінг на тему: «Школа відповідального батьківства». 
Захід пройшов в рамках виконання Обласної комплексної програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на період до 2021 року. Ініціаторами семінару-тренінгу були: Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації та громадська організація «Філософія Серця», які спільно реалізують соціальний проект «Школа відповідального батьківства» у Вінницькій області. 
Метою проекту є сприяння становленню батьківської компетентності та формування вмінь і навичок щодо конструктивної взаємодії з дітьми у сім’ї. 
В процесі тренінгу, її учасники дізнались про чинники, які є необхідними для створення міцної сім’ї; розглянули роль батьківства в житті людини; обгрунтували важливість відповідального ставлення до народження дітей; проаналізували шляхи у вихованні та їх вплив на процес формування особистості дитини; визначили основні засади усвідомленого батьківства та отримали навики взаємодії в команді, які необхідні при плануванні сімейного бюджету, де думка кожної і кожного буде почуто. 
По завершенню зустрічі, Кожуховський О.О., представник ГО «Філософія Серця», спільно із Герасимчук І.С., директором КЗ Липовецький РЦСССДМ, усім присутнім вручили сертифікати про участь у тренінгу та побажали щасливого сімейного життя.

Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Повернутись