Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

’’Шлюб за 24 години’’ вже працює у місті Вінниця

Створення сім'ї - відповідальний крок, а щасливе і гармонійне існування в ній - нелегка праця, що вимагає чимало взаємного розуміння, поваги, відповідальності, крім глибоких і справжніх почуттів любові і пристрасті. Відтепер створити міцну сім`ю та стати щасливою подружньою парою для молодят стає ще простіше, з новим пілотним проектом «Шлюб за добу».

Пілотний проект Мін'юсту «Шлюб за добу» вже запрацював у місті ВІННИЦЯ.

Для того, щоб парам скористатися послугою, їм необхідно звернутись та подати документи до Комунального підприємства «Подільський туристично-інформаційний центр», що знаходиться за адресою: 21050, м. Вінниця, вул.. Миколи Оводюка, тел..(0432) 508585, (093) 6031719, (068) 4430604.

Особам, які бажають зареєструвати шлюб у скорочені строки, необхідно укласти договір про надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу-з Комунальним підприємством «Подільський туристично-інформаційний центр», подавши наступні документи:

1. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства (іноземець, особа без громадянства) додає документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України.

2.У разі якщо особи, які бажають зареєструвати шлюб, або один з них раніше перебували у шлюбі,- документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу не дійсним ( свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу не дійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним, тощо).

Не пред’являються оригінали документів, що підтверджують припинення попереднього шлюбу, якщо відповідні актові записи цивільного стану, про які повідомлено у договорі, складені органами державної реєстрації актів цивільного стану України.

3.Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами українською мовою, засвідченими в установленому порядку.

4.Документи про сплату державного мита та про сплату платних послуг, що надаються відділом державної реєстрації актів цивільного стану.

Державна реєстрація шлюбу буде проводитись у строк, визначений заявниками, у тому числі в день подання відповідної заявки. Для цього вони мають: прибути у визначені договором місце, дату та час проведення державної реєстрації шлюбу; надати вище вказані документи уповноваженому працівнику відділу державної реєстрації актів цивільного стану; ознайомитись із даними, унесеними до заяви про державну реєстрацію шлюбу та до актового запису про шлюб, і засвідчити їх власними підписами у відповідних графах заяви та актового запису.

Комунальне підприємство «Подільський туристично-інформаційний центр» запропонувало  такі   місця  для   проведення державної реєстрації шлюбу:

- Вінницька Міська Рада (вулиця Соборна. 59),

- Європейська площа та Вінницька Вежа (вулиця Миколи Оводова, 20),

- Набережно «Рошен»,

- Екскурсійний трамвай - кав'ярня «Везунчик»,

- історичний трамвай «Ляля»,

- міський трамвай «Вінвей».                                   

Перелік даних місць може збільшуватись. Заявки приймають від усіх бажаючих, незалежно від місця реєстрації місця проживання.

Повернутись