Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Слава Україні!

21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої та Революції Гідності; в пам'ять усіх, хто вистояв; у пам'ять усіх постраждалих; на честь усіх загиблих; у підтримку всіх українських бійців на фронті , відзначаємо День Гідності та Свободи . Ми маємо пам'ятати та відзначати цей День!
До 2011 року свято відзначалося 22 листопада і називалось Днем свободи,
як щорічний спогад Помаранчевої революції.
Але під час правління Віктора Януковича його скасували.
Тільки 13 листопада 2014 року Петро Порошенко знову законодавчо повернув день вшанування.
Особливий День
Для кожного українця слова Революція Гідності, або Євромайдан – це щемливий спогад про ті дні. Дні, коли звичайні люди різного віку, без зброї, з тим, що було в хаті, вийшли на мирний протест. 
Спочатку він був мирним, і брали участь у ньому переважно студенти. Ця акція не вимагала зміни влади. Тільки впровадження європейських цінностей в українську культуру, прохання до Януковича підписати угоду про Євроінтеграцію України. 
Але він так і не зробив цього...Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну – Україну! 
Сьогодні у місті відбувся мітинг , приурочений Дню Гідності і Свободи в якому взяли участь трудові колективи установ та підприємств, учасники громадських організацій району, громадськість та засоби ЗМІ. З промовою перед липівчанами виступила перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів. У своєму виступі вона зупинилась на подіях, що відбувались на Майдані під час обох революцій і зазначила, що від кожного із нас залежить якою бути Україні . Ми повинні всі йти в одному напрямку , щоб здійснити прагнення тих, хто поліг за свободу України , хто не вагаючись віддав за це життя, зробити нашу державу сильною, могутньою в ряду інших європейських держав, і єдиною в своїх прагненнях . Вона поіменно згадала липівчан, що полягли в зоні АТО захищаючи  єдність і цілісність України . Хвилиною мовчання липівчани вшанували їх пам"ять і поклали до Пам"ятного знака і Меморіалу Слави квіти...

Слава Україні!

 

Повернутись