Славний ювілей голови Козинецької територіальної громади

В перших числах серпня відзначає свій славний ювілей голова Козинецької територіальної громади, вмілий і відповідальний керівник, людина надзвичайно доброї душі Віктор Іванович Петрюк. Липовецька районна рада, районна профспілка держустанов щиро вітають ювіляра з Днем народження! Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця, Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і родині на многії літа! З роси і води!

Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.