Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Служба у справах дітей Липовецької РДА продовжує збір дитячих іграшок до Дня святого Миколая

В області,  в рамках проведення заходів до Дня святого Миколая, проходить акція по збору дитячих іграшок для дітей, що перебувають в зоні проведення АТО.  До акції долучились діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей, учні шкіл району, небайдужі жителі  міста Липовець.

Зранку  у службі у справах дітей  Липовецької районної державної адміністрації було людно і гамірно. День розпочався з того, що діти приносили іграшки для своїх незнайомих друзів, які проживають в зоні проведення АТО.  Діти хотіли привітати їх з Днем святого Миколая і передали традиційні подарунки - «миколайчики».

Одними із перших прийшли з подарунками для дітей опікуни та піклувальники Заводнюк Г.А. з с.Росоша,  Присяжнюк Г.С. з с.Білозерівка,  Кравчук Л.Б. з смт. Турбів, Стукан Є.Г., Ситник С.А., Петрина М.М. з м.Липовець, Ліщишина Т.С. з с. Ст Прилука, Москалюк Н.Д. з с.Приборівка.

Гарним прикладом  для  всіх небайдужих були  подарунки від жительки м. Липовець Семенюк Ніни Леонтіївни, яка прочитавши  об’яву  в районній газеті « Липовецькі вісті» про проведення  акції, прийняла для себе рішення створити власне свято для діток з зони АТО, принесла для дітей 25 м’ягких іграшок.

Серед учнів та учителів  шкіл заслуговують подяку  Струтинська ЗОШ І-ІІ ст.., Козинецька ЗОШ І-ІІ ст.., Сививківська ЗОШ І-ІІ ст.., Староприлуцька ЗОШ І-ІІІ ст..,Скитківська ЗОШ І-ІІ ст..,Лукашівська ЗОШ І-ІІІ ст.., Славнянська ЗОШ І-ІІ ст.. До акції долучилися також  РЦСССДМ та відділ освіти Липовецької РДА.

Загальна кількість зібраних іграшок на 2.12.2016 р. становить 396 штук.  Виносимо всім подяку . Акція триватиме по 05.12.2016р.

http://www.lip-rda.gov.ua/index.php/mainmenu-41/139-sluzhba-u-spravakh-ditei-informuie/5800-sluzhba-u-spravakh-ditei-lypovetskoi-rda-prodovzhuie-zbir-dytiachykh-ihrashok-do-dnia-sviatoho-mykolaia

Повернутись